Ana sayfa ÜrünlerSMT Yeniden Akış Fırını

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi

Sertifika
Çin CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED Sertifikalar
Çin CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Süper quanlity, hızlı sevkiyat.

—— Claude Gatys - Polonya

3 öğenin tamamı güvenli bir şekilde paketlenmiş olarak geldi, 1 saat içinde parçaları yerleştiren PnP makinesine sahip oldum.

—— Ben Grimmett - Avustralya

Aynen tarif edildiği gibi.

—— Terry Torres- ABD

Bu, çok iyi tasarlanmış ve bir araya getirilmiş harika bir makinedir.

—— Karl Walter - ABD

Bu makinenin düşük maliyetine aldanmayın, şaşırtıcı derecede iyi inşa edilmiş, mükemmel bir paket geldi.

—— Mark Janes - Birleşik Krallık

Harika ürün, hızlı sevkiyat, kolay iletişim.

—— Dian Kurniawan - Endonezya

Charmhigh çok iyi hizmet verdi ve aldığım her soruyu hızlı ve çok yardımcı oldu.

—— Rajko Brenscheid - Almanya

Ben sohbet şimdi

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi
2500w SMT Reflow Oven T962C Infrared IC Heater , LED Wave Soldering Machine
2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi

Büyük resim :  2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: Puhui
Sertifika: CE
Model Number: T962C
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1pcs
Fiyat: $398
Packaging Details: Packed in 5cm EPE foam firstly, and then reinforced with carton box for outer packing
Delivery Time: 1-3 working days after received your payment
Payment Terms: T/T , Paypal, Western Union
Supply Ability: 200pcs per month

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi

Açıklama
Anma gücü:: 2500W Lehim maksimum alanı: 400 mm * 600 mm
Sıcaklık aralığı: 0-280 derece Konveyör bandının hızı: 0-1600mm / dakika
Süreç döngüsü: 1 ~ 8 dk Voltaj: 110V ~ 240V
Vurgulamak:

T962C Infrared IC Heater

,

2500w SMT Reflow Oven

,

2500w LED Wave Soldering Machine

T962C 600 * 400mm 2500w SMT Reflow Fırın / Kızılötesi ısıtıcı / Dalga lehimleme / Led onarım
 
teknik parametreler
Özellikler:
Modeli: T962C
Etkili Lehimleme maksimum alanı: 400 x 600mm
Anma gücü: 2500W
Sıcaklık Aralığı: 0 ° C-280 ° C
İşlem döngüsü: 1 ~ 8 dak
Gerilim: 110V ~ 240V
Frekans: 50Hz ~ 60Hz
Ürün boyutu: 684x504x225mm
Net ağırlık: 25kg
Ambalaj ağırlığı: 30kg
 
Açıklama:
INFRARED IC HEATER T962C, mikro-bilgisayar kontrolü ile otomatik olarak çalışır.Bir farklılığı karşılayabilir SMD, BAG Lehimleme bir istek.Otomatik olarak tamamlamak için tüm lehimleme işlemi, kullanımı kolay, Hızlı kızılötesi radyasyonu benimseyin ve rüzgarı ısı için sirküle edin, bu nedenle sıcaklık çok Doğru ve eşittir.
Solukluk bir tekniği kontrol eder ve çekmece tipi çalışma tezgahını görebilir, Tüm lehimleme işlemlerini gözetim altında otomatik olarak tamamlar;En akıllı küçük parçayı lehimleyebilir.
Yüksek ve güvenilir bir tasarım benimser, kullandıklarınızı tatmin edici hale getirir ve içiniz rahat olur.
 
Özellikleri:

(1).Büyük kızılötesi lehimleme maksimum alanına sahip olun:
Etkili bir şekilde ulaşmak için lehimleme alanı:400x600 mm, Bu makinenin kullanım alanını sarf, ekonomik yatırımla arttırın.
(2) Sizin için birçok sıcaklık dalgası seçimi.
Hafıza sekiz çeşit sıcaklık parametresi dalgası seçeneği olarak sağlanabilir ve ısıtma ve soğutma işlevini zorunlu olarak hareket ettirmek için; Tüm lehimleme işlemi otomatik olarak tamamlanır, kullanımı kolaydır.
(3) Tüm tasarımda özel ısınma ve sıcaklık dengeleme.
Çıkış gücü bir 2500 W, Hızlı kızılötesi radyasyon benimseme ve ısı için rüzgar sirkülasyonu, bu nedenle sıcaklık çok Doğru ve hatta, seçim sıcaklık parametre dalgaları için otomatik olarak tamamlamak için tüm lehimleme işlemi.
(4).İnsanlaşmış bilim ve teknoloji mükemmel makale.
Firma dış görünüşü, operasyonu görebiliyor, kişinin makine operasyon arayüzünün dostluğunu, mükemmel sıcaklık dalgası projesi, başlangıçtan sonuna kadar vücut bilimi ve teknolojisi artık orijinal;
Çevik fiziksel hacim ve ağırlık, büyük miktarda paradan tasarruf etmenizi sağlar, erişte tipi yerler modu, daha geniş alana sahip olmanıza izin verebilir;Basit çalıştırma talimatları, kullanabileceğinizi görmenizi sağlar.
(5) Mükemmel işlev seçimi.
Geri dönüş lehimleme, kurutma, ısı koruma, tasarımı sonlandırma, hızlı soğuma vb. Kullanabilir En akıllı küçük parça örneğini lehimleyebilir CHIP, SOP, PLCC, QFP, BGA vb;Ürün katı dönüşünün sakızına kullanılabilir, devre kartı sıcak yaşlandırılır, PCB tahta çeşitli işleri beklemeye devam eder.Her tür işletme için geçerli olabilir, şirket kapsamlı bir şekilde gelişir ve küçük parti miktarı bir talep üretir

 
Kullanma talimatları
(1) Hafifçe işlenecek ürün, çekmecede bile sahneye koyulur, Çekmeceyi kapatır, Açmak için F1 tuşuna basar, Otomatik performans ısı dalgasını seçer, Mevcut performans süresini gösterir, devreye girme sıcaklığını gösterir ve sıcaklığı ölçer LCD ekran ve otomatik oluşum sırası dalgayı oluşturur.
(2) Gözlemlenen verileri, pencerenin dalgasını ve çekmeceden geçmeden önce LCD ekran tezahürünü, tüm süreçleri işleyen tüm denetimde görebilir ve size göre dalga işleme isteği ulaşamazsa parametresini değiştirebilir.
(3) İşlem dalgası, farklı kalay şurubuna farklı sıcaklıkta basmak için katıdır, geri dönüş lehimine önceden belirlenmiş talepte bulunur, farklı ihtiyaca göre başka bir dalga oluşturmaya hazırlayabilirsiniz.
(4) İşlem süreci, gerekirse durdurma, zorunlu sonlandırmaya devam etmek için "S" ye basabilir; Son eli koyduktan sonra, esinti makinesi otomatik olarak ürüne soğumaya devam eder; Ayrıca devam etmek için esinti makinesini başlatabilirsiniz. soğutma zorunlu.
(5) Lehim tamamlandıktan sonra, ürün varlığı leke. Tekrar lehimlemek durumunda, ayrıca lehime dönmeye devam etmek için başlangıç ​​ısıtmasını da hareket ettirebilir.Bu makine bu işlevi kurar.

 
Paket listesi:
1 x Kızılötesi IC Isıtıcı T-962C
1 x Güç Kablosu
1 x Sigorta (110V: 10 A; 220V: 8 A)
1 x Kullanım Kılavuzu

 
Özellikleri:
1. Bu makine, LED ve BGA bileşenlerinin kesintisiz lehimlenmesi için özel tasarım rüzgar çarkı, hız kararlılığı ve tekdüze sıcaklık ile donatılmış akıllı seviye sirocco ve hızlı kızılötesi ısıtma teknolojisini kontrol eder.
2. Bu makine, paletli tip ve beş sıcaklık alanı ısıtma sistemiyle donatılmıştır ve her sıcaklık alanı bağımsız PID kontrol ve yukarı-aşağı ısıtma tipi kullanır, iç sıcaklığı daha doğru ve orantılı hale getirebilir, sadece yaklaşık 20 dakika sürer oda sıcaklığından çalışma sıcaklığına kadar ısınmasına izin verebilir.
3. Akıllı sıcaklık dalgası ısıtma tipi, büyük kapasiteli dalga seçimi, çeşitli kaynak teknolojik gereksinimlerini karşılayabilecek sekiz sıcaklık dalgasına sahiptir.
4. Programlanabilir teknolojiyi kullanın, sıcaklık dalgası hafıza depolama fonksiyonunu önceden ayarlayın, önceden ayarlanan dalganıza göre tüm kaynak işlemini otomatik olarak tamamlayabilir.
5. Termokupl sıcaklık ölçümünü benimseyin ve kompanzasyon devresini ekleyin, sıcaklık ölçümünü daha doğru, dalgayı daha mükemmel hale getirin.
6. PID akıllı sıcaklık kontrol teknolojisini kullanın;sıcaklık kontrolünü daha doğru yapın.İthal edilen büyük akım katı hal rölesinin temassız çıkışını benimsemek, hızlı veya kesintisiz ısınma nedeniyle IC veya devre kartı hasarını etkili bir şekilde önleyebilir, tüm kaynak işlemini daha bilimsel güvenlik haline getirebilir.
7. İletim sistemi, ithal frekans dönüştürme motoru, PID kapalı döngü hızı benimser, tüm ithalat 1: 150 türbin hız düşürücü, sorunsuz çalışma, hız ayarlanabilir aralığı 0-1600 mm / dak ile donatılmıştır.
8. Bağımsız tekerlek yapısı ve özel paslanmaz çelik dikme benimseyin, dayanıklı aşınmaya dirençli sorunsuz çalışır, hız hassasiyeti ± 10mm / dk'ya ulaşabilir.
9. Gerektiğinde düşük sıcaklıkta PCB kartı sağlamak için bağımsız soğutma bölgesi.
10. Dost insan-makine çalışma arayüzü, mükemmel LCD ekran, PC'ye bağlanmaya gerek yok, tüm onarım sürecini çok net bir şekilde izleyebilir.
11. Ergonomik tasarım, pratik ve kolay kullanım.İyi bir yapı kalitesi, ancak aynı zamanda hafifliği ve az yer kaplaması, T-960e'nin kolayca tezgah üzerine yerleştirilmesine, taşınmasına veya depolanmasına olanak tanır.
 
Resimler aşağıdaki gibidir:

110 mm egzoz çapı olan yeni tip:

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 0

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 1

 

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 2

 

110V bağlantı - ABD müşterileri için:

 

2500w SMT Reflow Fırın T962C Kızılötesi IC Isıtıcı, LED Dalga Lehimleme Makinesi 3

 

Çok kaliteli ve İyi Geribildirim.

Hepinize tavsiye ederim!
Charmhigh Pormise:
Her makine, gemiden çıkmadan önce% 100 test eder.
Teknik Destek:
Kimi Mob: 0086135 106 75756
Skype: kimiliu89
E-posta: kimi@charmhigh-tech.com

 
 
 

İletişim bilgileri
CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Kimi Liu

Tel: +8613510675756

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)