Ana sayfa

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili

şirket Profili
SMT Teknolojisine Odaklanan 10 Yıllık Deneyim.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2007 yılının başında ilk CNC kazıma makinesini yaptık.Mühendislerimiz Makine konusunda yaklaşık 20 yıllık deneyime sahiptir ve teknolojideki değişime ayak uydurmaktadır.

 

2011 yılında, makinelerimizin Çin'deki geri bildirimleri çok iyi olduğundan ürünlerimizin uluslararası pazarla yüzleşmek için iyi bir fırsata sahip olduğunu fark ettik.Böylece uluslararası işimize başladık ve Shenzhen'de bir şube açtık.

 

2012 yılında, şirket SMT teknolojisini geliştirdi ve Makine alanındaki bol tecrübemize dayanarak CHMT serisi alma ve yerleştirme makinesini araştırdı.İnovasyon bizim özümüzdür ve daha fazla ürün yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

2014 yılında, Çin'deki küçük masaüstü P & P'lerde öncü teknoloji olan görsel tanımlama sistemi CHMT48V ile alma ve yerleştirme makinesini araştırdık.Müşterimizin talep edeceği veya ihtiyaç duyacağı her gereksinimi karşılayacak ve aşacağız.

 

Artık Çin'de Guangzhou, Zhejiang, Şangay, Shandong, Pekin'de acentelerimiz var ve Hindistan'da da acentemiz var.Daha kaliteli ürün yaratmak için kendimize güveniyoruz.

 

Çin CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED şirket Profili 0

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Charmhigh

No. Çalışanları : 50~80

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH  TECHNOLOGY  LIMITED Sertifikalar