Ana sayfa

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili

şirket Profili

10 Yıllık Deneyimler SMT Teknolojisine Odaklanır.

SMT Üretim Hattı Profesyonel Üretici.

 

CHARMHIGH TEKNOLOJİ SINIRLI 2011 yılından bu yana profesyonel bir SMT üretim hattı ekipman üreticisidir. Şirket, Hunan eyaleti Changsha Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde, toplam 3600 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Hem Ar-Ge, hem üretim hem de pazarlama yapabilen profesyonel bir modern bilim ve teknoloji kuruluşu olarak Charmhigh, on yıldan fazla bir süredir SMT teknolojisine öncülük ediyor.

2 başlı ve 4 kafalı masaüstü SMT alma ve yerleştirme makinelerimiz, küçük ve orta ölçekli SMT üretim araştırma ve geliştirme organizasyonlarının, LED Işıkların, Sürücü Kartlarının veya Benzer Türdeki Üretim Tesislerinin çoğunluğu içindir.6 kafa, 8 kafa ve 12 kafa dikey standart yüksek hızlı SMT makinemiz büyük hacimli üretim fabrikaları içindir.Farklı müşterilere tek elden SMT çözümü sunuyoruz.

 

Şimdiye kadar, şirketimizin ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, İtalya, Almanya, İspanya, Polonya, Avustralya, Rusya gibi birçok ülkeye satıldı.

 

En son SMT teknolojisi ile çalışmaya devam etmeye çok hevesliyiz, daha kaliteli ürünler yaratmak için kendimize güveniyoruz.Satış sonrası hizmeti en önemli şey olarak alıyoruz, herhangi bir sorunuz veya yeni fikriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2009 yılının başlarında ilk CNC oyma makinesini yaptık.Mühendislerimiz, Makinelerde yaklaşık 20 yıllık deneyime sahiptir ve teknolojideki değişikliklere ayak uydurmaktadır.

 

2011 yılında, makinelerimizin Çin'deki geri bildirimleri çok iyi olduğu için ürünlerimizin uluslararası pazarla yüzleşmek için iyi bir fırsata sahip olduğunu fark ettik.Böylece uluslararası işimize başladık ve Shenzhen'de bir şube kurduk.

 

2012 yılında şirket, SMT teknolojisini geliştirdi ve Makinelerdeki bol tecrübemize dayanarak CHMT serisi alma ve yerleştirme makinesini araştırdı.Yenilik bizim özümüzdür ve daha fazla ürün yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

2014 yılında, Çin'deki küçük masaüstü P&P'lerinde lider teknoloji olan görsel tanımlama sistemi CHMT48V ile alma ve yerleştirme makinesini araştırdık.Müşterimizin talep edeceği veya ihtiyaç duyacağı her gereksinimi karşılayacağız ve aşacağız.

 

Şimdi Çin'de Guangzhou, Zhejiang, Şanghay, Shandong, Pekin'de acentelerimiz var ve ayrıca Hindistan'da acentemiz var.Daha kaliteli ürün yaratmak için kendimize güveniyoruz.

 

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 0

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Charmhigh

No. Çalışanları : 40~60

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar