Ana sayfa

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili

şirket Profili

CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED2009 yılında kurulan profesyonel bir SMT yakala ve yerleştir makinesi ve SMT üretim hattı ekipmanı üreticisidir. Şirket, toplam 3600 metrekarelik bir alanı kapsayan Hunan eyaleti Changsha Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde yer almaktadır.Hem Ar-Ge, üretim hem de pazarlama yapabilen profesyonel bir modern bilim ve teknoloji kuruluşu olarak Charmhigh, on yılı aşkın bir süredir SMT teknolojisinde başı çekiyor.

2009'dan beri CNC router'dan işe başlıyoruz, mühendislerimiz makine ve hareket kontrol sistemi konusunda birçok deneyime sahipti, bu nedenle 2012'den beri SMT teknolojisini işimize ekledik.

 

Şimdi 2 başlı ve 4 başlı masaüstü SMT yakala ve yerleştir makinelerimiz, küçük ve orta ölçekli SMT üretim araştırma ve geliştirme kuruluşlarının, LED Işıkların, Sürücü Kartlarının veya Benzer Türdeki Üretim Tesislerinin çoğunluğu içindir.6 kafa, 8 kafa ve 12 kafa dikey standart yüksek hızlı SMT makinemiz büyük hacimli üretim fabrikaları içindir.Farklı müşterilere tek elden SMT çözümü sunuyoruz.

 

Şimdiye kadar şirketimizin ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya, Polonya, Avustralya, Rusya vb. Gibi birçok ülkeye satıldı.

 

En son SMT teknolojisi ile çalışmak için çok istekliyiz, daha kaliteli ürünler yaratmak için kendimize güveniyoruz.Satış sonrası hizmeti en önemli şey olarak kabul ediyoruz, herhangi bir sorunuz veya yeni fikriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2009 yılı başında ilk CNC oyma makinesini yaptık.Mühendislerimiz yaklaşık 20 yıllık Makine tecrübesine sahiptir ve teknolojideki değişimlere ayak uydurmaktadır.

 

2011'de, makinelerimizin Çin'deki geri bildirimleri çok iyi olduğundan, ürünlerimizin uluslararası pazarla yüzleşmek için iyi bir fırsata sahip olduğunu fark ettik.Böylece uluslararası işimize başladık ve Shenzhen'de bir şube kurduk.

 

2012 yılında şirket, SMT teknolojisi üzerinde çalışıyor ve Makine alanındaki bol deneyimimize dayanarak CHMT serisi yakala ve yerleştir makinesini araştırıyor.İnovasyon bizim özümüzdür ve daha fazla ürün yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

2014 yılında, Çin'deki küçük masaüstü P&P'lerde lider teknoloji olan görsel tanımlama sistemi CHMT48V ile yakala ve yerleştir makinesini araştırdık.Müşterimizin talep edeceği veya ihtiyaç duyacağı her gereksinimi karşılayacağız ve aşacağız.

 

Şimdi Çin'de Guangzhou, Zhejiang, Şangay, Shandong, Pekin'de ve Hindistan'da da acentelerimiz var.Daha yüksek kaliteli ürünler yaratma konusunda kendimize güveniyoruz.

 

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 0

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED şirket Profili 1

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Charmhigh

No. Çalışanları : 40~60

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar Çin CHARMHIGH TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar